sobota 18. října 2014

Šťastná chvilka Dominika

Dnes po dlouhé době byla vidět u Dominika radost z hokeje. Trošku jsme bojovali s jeho chutí, či nechutí k hokeji, stále říkal, že hokej hrát chce, ale nebylo to vždy na zápase vidět. Že nebyl hned 100% u prvního zápasu chápeme, přeci jen 4 měsíční pauza bez téměř jakéhokoliv pohybu se musela projevit. Tréninky nevypouštěl, dle slov trenéra OK, až teda na jeden trénink, kdy to byl zase nemastný Dominik. Bavili jsme se s ním, jestli hrát chce, nebo ne. Řekl, že jo, ale že by raději do útoku. Bylo mu řečeno, že to musí probrat s trenérem. Neprobral, nenašel odvahu. A proč měl dnes rohlík během i po zápase? V 1.třetině jako obránce měl 2 asistence, od druhé byl v útoku, kdy zkoušel trenér některé obránce dát do útoku a Domču tam nechal obě třetiny. Odměnil se mu 2 góly a dalšími 2 asistencemi. Prý se trenérovi jako útočník líbil,...trošku jsme ho museli klidnti, už se vidí v útoku. Nakonec zápas 10:1 vyhráli.